+90 224 483 65 60
TAKİP EDİN:

Nilüfer Erkek Öğrenci Evlerine Hoşgeldiniz.

Dairelerimizin her biri 50 metrekare olup, 30 daireden oluşmaktadır. 15 dairemiz tek kişilik, 15 dairemiz çift kişiliktir. Odalarımız 12 metrekare net, geniş ve ferahtır. Her dairemizde mutfak, banyo, duşakabin ve tuvalet mevcuttur. Her öğrencimiz için bir çalışma masası, bir komidin, yatak ve elbise dolabı mevcuttur.

Mutfaklarımızda buzdolabı, yemek masası, setüstü ocak mevcuttur. Her dairenin ayrı kombisi bulunmaktadır. Her odada uydulu TV vardır. Tüm eşyalarımız yeni ve hiç kullanılmamıştır. 

  • 7/24 sınırsız internet,
  • Uydu kanalları,
  • 7/24 Kameralı Özel Güvenlik Hizmeti,
  • Asansör, Çamaşır Yıkama ve Kurutma Odası,
  • Özel Aktiviteler

21 yıllık tecrübemiz, işinin ehli ve güleryüzlü personelimizle sizi evinizdeki kadar konforlu ağırlamak için Nilüfer Erkek Öğrenci evlerine bekliyoruz.

02 NİÇİN BİZ?


Daha güvenli, daha hijyenik ve daha konforlu yaşam alanları...

Profesyonel Uzman Kadro

Bursa Nilüfer Erkek Öğrenci Evleri her branşta uzman kadrosu ile öğrencilerimizin, rahatı, güvenliği ve huzuru için yüksek özveriyle çalışmaktadırlar.

Sosyal Etkinlikler

Öğrencilerimizin yoğun ders streslerinden biraz olsun uzaklaşabilmeleri için düzenli olarak sosyal etkinlikler düzenlenmektedir.

Merkezi Konum

Nilüfer Erkek Öğrenci Evleri, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde Görükle' de merkezi bir konumda yer almaktadır. Tüm market ve pazar ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz lokasyonda bulunmaktadır. Ayrıca kampüse 5 dk yürüme mesafesinde olup, minübüsler binamızın önünden geçmektedir.

Uygun Fiyat Avantajı

Görüklede en uygun fiyatlarla, özel güvenlikli erkek öğrenci evlerimizde konaklayabilirsiniz.

03 PERSONELİMİZ